Tel. 535 501 571
Exon

W zespole Exonstudio znajdziesz specjalistów od grafiki reklamowej, którzy wykonają dla Ciebie projekty graficzne na potrzeby kampanii reklamowej. Potrzebujesz logotypu?

Logotyp firmy, marki, produktu

Logo firmowe to podstawowy element identyfikacji wizualnej. Podstawowym zadaniem logotypu jest wyróżnienie Państwa firmy od konkurencji. Graficy w naszej firmie sprawią, że Państwa konkurencja stanie się jedynie bladym tłem. Logotyp stworzony przez naszych specjalistów możesz wykorzystać do umieszczenia na wizytówkach, materiałach poligraficznych, również wielkoformatowych, samochodzie, odzieży itd.

Dlaczego logo musi zrobić profesjonalista?

Tworzenie logo to bardzo odpowiedzialna praca. Logo musi wywoływać określone emocje. Musi zapadać w pamięć, być czytelne i nasuwać niepisane myśli. Nawet jeśli komuś wydaje się, że jakieś logo jest dobre to niekoniecznie musi spełniać swoją funkcję. Nasi specjaliści to profesjonaliści, którzy wiedzą jak budować skuteczny wizerunek firmowy.

Grafika poligraficzna

Potrzebujesz projekt graficzny na ulotki, banery, plakaty, wizytówki, foldery itp? Zgłoś się do nas, a otrzymasz profesjonalną grafikę reklamową, która sprawi, że klienci chętnie wybiorą Twoje usługi. Tego typu grafikę tworzymy korzystając z profesjonalnego oprogramowania do grafiki wektorowej CorelDRAW.

Grafika internetowa

Na potrzeby grafiki reklamowej w internecie korzystamy z programów do grafiki rastrowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu grafiki w internecie.

Zapytaj co możemy da Ciebie zaprojektować. Kontakt

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress