Tel. 535 501 571

Strona internetowa skazuje Cię na sukces!

Prowadzisz firmę?Co daje posiadanie strony w Internecie?Dlaczego strona internetowa?Dobra strona internetowaRodzaje stron internetowych
Zapewne zdajesz sobie sprawę, że powodzenie sprzedaży produktu, lub usługi zależy od posiadania klientów. Przekonałeś się już, że inwestycje w biznesie są bardzo ważne. Wiesz zatem, że w klientów też trzeba inwestować. W końcu inwestycje są po to żeby się zwracały i dla nas zarabiały. Istotnie jesteś świadom, że sztuką jest dokonać świadomego, rozsądnego wyboru formy reklamy i ogólnie marketingu. Pewien człowiek stwierdził, że prowadzenie biznesu bez reklamy to jak puszczanie oczka do dziewczyny po ciemku. Każda złotówka zainwestowana w reklamę powinna generować zysk minimum 300%.
W obecnych czasach posiadanie własnej strony internetowej to podstawa promocji i kluczowy element wizerunku firmy. Dzięki niej potencjalni klienci mają okazję w prosty i szybki sposób odnaleźć Twoją ofertę, dowiedzieć się o aktualnych promocjach oraz sprawdzić lokalizację siedziby Twojej firmy. To strona internetowa może zadecydować o tym, że Twoje usługi i produkty zostaną zauważone i wybrane spośród wielu innych.
  1. Dzięki stronie w Internecie trafisz do największej rzeszy potencjalnych klientów.
  2. To najtańsza reklama – w przeliczeniu na jednego klienta.
  3. Prawidłowo stworzona witryna wzmocni wizerunek firmy.
  4. Pozwala na szybkie i tanie informowanie klientów o aktualnościach.
  5. Strona internetowa to narzędzie, które można stale rozbudowywać.
  6. W dzisiejszym świecie posiadanie strony internetowej to miernik prestiżu firmy.
Strona internetowa jest jak garnitur szyty na miarę.[/highlight] Owszem niektóre firmy sprzedają klientowi popularny szablon i wmawiają, że to indywidualny projekt, tymczasem w sieci takich tysiące. To tak jakby sprzedali używany garnitur, w którym chodziło wiele osób. W naszej firmie masz pewność – potrafimy tworzyć indywidualne projekty i to robimy. Aby strona była „skrojona na miarę” musi idealnie pasować do branży/produktu, Twojej osobowości, a przede wszystkim musi być atrakcyjna dla odbiorcy – ma zachęcić do określonej konwersji. Aby sprostać wszystkim tym wymaganiom, wkładamy wiele wysiłku w pracę w fazie ‚projektowania teoretycznego’. Dzięki temu nasza późniejsza praca oraz współpraca z Tobą przebiega łatwiej, szybciej i przyjemniej.
 Projekt graficzny jest pierwszym elementem przemawiającym do odbiorcy.  Projekt graficzny ustalamy wspólnie z Tobą, tak by spełniał Twoje wymagania oraz był przyjemny dla oka odbiorcy. Musi wytwarzać swoisty klimat, atmosferę przyjaźni i zaufania do strony internetowej i prezentowanej marki. O pierwszym wrażeniu witryny decyduje właśnie szata graficzna. Na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia mamy ok 2-3 sekundy. Dlatego trzeba dobrze wykorzystać ten krótki czas.
 Użyteczność  Podczas projektowania istotną kwestią jest użyteczność (web usability). Jest to cecha stron internetowych decydująca o ich jakości użytkowej. Innymi słowy: użyteczna strona to taka, która nie sprawia problemów użytkownikowi, wie jak się poruszać po niej.
 Wizytówkowe  – to strona o prostej konstrukcji, z niewielką ilością informacji, zwykle zawiera do 5 zakładek (np. strona główna, o nas, oferta, kontakt). Ma na celu krótką prezentację firmy, oraz kontakt. Na stronie umieszczamy formularz kontaktowy i mapkę Google z siedzibą firmy.
 Premium CMS  – to strona z zainstalowanym systemem zarządzania treścią, czyli specjalnym panelem dostępnym tylko na hasło, w którym można samemu dodawać, edytować i usuwać treści (aktualności, treści stron, galerie zdjęć itd). Strona taka posiada nieograniczoną liczbę zakładek, pod-zakładek, galerii zdjęć, możliwość zamieszczania zdjęć, filmów i wiele więcej innych. Obsługa takiej strony jest prosta i intuicyjna.

Twoja strona internetowa skazuje Cię na sukces

Etapy tworzenia strony www

pomysł na stronę internetową

1. Pomysł

Pomysł na stronę www to bardzo ważny etap jej tworzenia. Od dobrego pomysłu zależy powodzenie projektu i przyszłe dochody generowane przez użytkowników witryny. Dobry pomysł na stronę www to efekt pracy naszej oraz klienta.

koncepcja strony www pozwala na schematyczne ułożenie zawartości

2. Koncepcja

Na etapie układania koncepcji skupiamy się na logicznym ułożeniu zawartości na witrynie oraz wzajemnych zależnościach pomiędzy elementami strony. W tym momencie układamy również scenariusz podróżowania po witrynie, obieramy cele i stwarzamy idealne warunki zmierzające do konwersji użytkownika.

Projekt graficzny ma na celu przyciągnięcie wzroku użytkownika

3. Szata graficzna

„Nie szata zdobi człowieka”, ale stronę internetową owszem. Obrazy mówią więcej niż słowa. Dlatego przykładamy niezwykłą uwagę do projektu graficznego. Dobra grafika na stronę, przykuwa wzrok, nie odwraca go od treści, jest przyjemna i wprawia użytkownika w dobry nastój.

Programowanie kodu źródłowego strony musi być zgodne z najnowszymi standardami

4. Kodowanie

Od tego etapu zależy bardzo wiele. Przeciętny użytkownik Internetu nie wie, że kodowanie to najbardziej skomplikowane i czasochłonne zajęcie podczas tworzenia stron internetowych. Nasi koderzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy budują strony w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, działające na różnych przeglądarkach internetowych i systemach operacyjnych.

Wdrożenie strony www polega na wgraniu plików na serwer i skonfigurowaniu witryny

5. Wdrożenie

Wdrożenie ukończonego projektu to podniosły moment – zwieńczenie sukcesu. Opublikowanie działającej strony to radość całego zespołu. To również czas na ostatnie poprawki.

Organizujemy krótkie szkolenie dla klienta by mógł samodzielnie publikować treści.

6. Szkolenie

Po ukończeniu projektu zapraszamy klienta na szkolenie z obsługi strony internetowej. Zapozna się on ze sposobem dodawania i edycji treści na stronie oraz zostaną mu przekazane dane dostępowe do witryny.

Jakie są nasze strony?

responsywne strony internetoweResponsywne – dopasowują się do ekranów urządzeń mobilnych. Bez względu czy posługujesz się komputerem stacjonarnym z wielkim monitorem, tabletem czy smartfonem strona będzie się prawidłowo wyświetlać.

najnowsze standardy tworzenia stronStandaryzowane – zgodne z najnowszymi standardami tworzenie stron internetowych dyktowanymi przez organizację W3C (World Wide Web Consorcium) – HTML5, CSS3. Stosujemy technologie interaktywności witryn zbudowaną dzięki jQuery. Dzięki temu nasze strony jeszcze długo będą nowoczesne.

Hosting

Aby strona internetowa mogła być dostępna 24h/dobę w Internecie musi być umieszczona na specjalnym komputerze ze stałym łączem zwanym serwerem. Witryny umieszczamy na naszych serwerach, gdzie są cały czas dostępne dla użytkowników z całego świata. Konta serwerowe, które możemy zaproponować zawierają 50 adresów IP do wyboru z 12 klas.

Domeny .pl, .com, .com.pl i inne

Nie wiesz w jaki sposób zarejestrować domenę? Pomożemy Ci wybrać odpowiednią i dokonać niezbędnych formalności. Nie doliczamy prowizji za rejestrowaną domenę. Domeny zakupujemy u najtańszego rejestratora.

portfolio stron internetowych

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress