Tel. 535 501 571
Exon

Kubki i porcelana reklamowa

Kubek reklamowy jest najbardziej pożądanym gadżetem reklamowym. Dlaczego?
Nasz umysł łączy pozytywne emocje towarzyszące spożywaniem ulubionych napojów z elementami, które temu towarzyszą – kubek i jego nadruk.
Kubek to jedyny przedmiot reklamowy, którą tak blisko do siebie zbliżamy.
Odbiorcą reklamy na kubku jest nie tylko bezpośredni konsument, ale również obserwator i to nie jeden.
katalog kubki i porcelana reklamowa exon
Wyobraź sobie kubek reklamowy stojący na biurku urzędnika, kasjerki, lekarza przyjmujących dziesiątki, a nawet setki petentów. Oczywiście lekarze i pacjenci nie muszą być twoją grupą docelową, ale wystarczy pomyśleć kto jest petentem lub pacjentem tych osób.
Kubek jest najbardziej uniwersalnym gadżetem reklamowym.

Gadżety reklamowe

W tych katalogach znajdziesz mnogość kategorii upominków reklamowych od breloków po parasole – wszystko może być ozdobione Twoim logo.
Chcesz zaskoczyć swojego klienta? Spraw mu prezent dostosowany do jego pracy, trybu życia, rozrywki. Jeśli jest pracownikiem biurowym z pewnością przyda mu się nowy długopis. A może Twój klient to informatyk? – wręcz mu nowego pendrive’a a jego wdzięczności nie będzie końca.

Balony z nadrukiem

Balony reklamowe są idealnym nośnikiem reklamy dla Twojej firmy, np. na targach, imprezach, festynach itd. Balony reklamowe z nadrukiem są tanią i skuteczną reklamą Twojej firmy, przyciągają wzrok, dobrze się kojarzą i są lubiane. W naszej ofercie znajdziesz balony w wielu atrakcyjnych kolorach. Zamówienia na balony reklamowe z nadrukiem realizujemy od ilości minimalnej 500 szt.
 
balony

Obejrzyj katalogi, i wyślij numery produktów, którymi jesteś zainteresowany, a my przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress