Tel. 535 501 571

Portfolio – Strony internetowe

Firma Exon istnieje na rynku już kilka lat. Wykonaliśmy strony internetowe dla wielu firm i osób prywatnych. Poniżej zamieszczamy zdjęcia zrealizowanych przez nas projektów. Kliknij na miniaturę i ją powiększ. Kliknij opis na miniaturze i zobacz więcej.

haft komputerowy
strony www
projektowanie graficzne realizacje
projektowanie graficzne realizacje

naszywki strona internetowa

Naszywkomania – Naszywki i emblematy na każdą okazję

Strona wykonana w układzie jednostronicowym z zastosowaniem najnowszych rozwiązań. Projekt został przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Link do strony: Naszywkomania

ręczniki hotelowe strona

RęcznikiHotelowe24.pl

RęcznikiHotelowe24.pl to strona dystrybutora ręczników do hoteli i SPA na całą Polskę. Na stronie zaprezentowano produkty oraz zamieszczono formularz wycen i zamówień.

Link do strony: RęcznikiHotelowe24.pl

galant-scene

Galant – Sklep z odzieżą elegancką

Strona zrealizowana na prośbę firmy Galant w Siedlcach – salonu odzieży męskiej. Zajmują się głównie sprzedażą garniturów, płaszczy, koszul oraz wszelkich dodatków od eleganckich butów po spinki do mankietów. Na potrzeby strony wykonano dedykowanę sesję fotograficzną produktów.

Wykorzystane technologie: HTML5, CSS3, JS, CMS WORDPRESS,

Link do strony: Galant Odzież Męska

grzybmar strona www

Grzybmar Siedlecki

Profesjonalna strona internetowa firmy Grzybmar Siedlecki, która odpowiedzialna jest za selekcję i dystrybucję pieczarek z regionu podlaskiego. Na potrzeby firmy zostały zredagowane teksty oraz wykonana grafika webowa. Następnie strona została zakodowana i wdrożona w sieci.

Link do strony: Grzybmar Siedlecki

hal-bud

Hal-Bud, Hale Namiotowe i Stalowe

Prosta i przejrzysta strona internetowa producenta hal namiotowych z Siedlec. Strona została wyposażona w slider zdjęć na stronie głównej, formularz kontaktowy, dwie galerie zdjęć, system zarządzania treścią, mapę dojazdu, system aktualności. Zredagowaliśmy ofertę oraz teksty na stronie. Cała strona jest responsywna – tzn poprawnie wyświetla się na smartfonach i tabletach.

Link do strony: Hal-Bud

main

Kocyki z haftowanym imieniem

Strona oferująca zakup spersonalizowanych ślicznych kocyków dla małych dzieci. Strona umożliwia przejrzenie dostępnych kocyków, oraz złożenie zamówienia poprzez formularz.

Link do strony: Kocyki z imieniem dziecka

kolor

Salon fryzjerski Kolor w Siedlcach

Witryna ma na celu zaprezentowanie usług salonu fryzjerskiego Kolor. W projektowaniu skupiliśmy się na szacie graficznej, ponieważ zależało nam na pierwszym pozytywnym wrażeniu po wejściu na stronę.

Link do strony: Salon fryzjerski Kolor

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress