Exon

Dystrybucja i znakowanie

Jesteśmy dystrybutorami odzieży reklamowej i ochronnej poniższych marek. Wykonujemy znakowanie odzieży na potrzeby klienta za pomocą haftu komputerowego i nadruków.

Oferta odzieży reklamowej
katalog adler
odzież reklamowa producenci
odzież reklamowa producenci

Odzież reklamowa

W dzisiejszych czasach reklamę widzimy wszędzie – billboardy, tv, Internet. Istnieją metody marketingowe skuteczne od lat, a także przemijające. Do tych skutecznych od dawna należy odzież reklamowa. Ludzie lubią nosić na sobie treści marketingowe. Dla wielu utożsamienie się z jakąś marką, poprzez noszenie ubrań z jej logiem to miernik prestiżu oraz popularności.Stanowi to również korzyść dla samego przedsiębiorstwa. Im więcej osób nosi na sobie ubrania z logo wybranej marki, tym większa jest jej widoczność. Przyczynia się to do znaczącej poprawy sprzedaży, a także poprawienia opinii o samej firmie. Nadruki na odzież, czy też wzory hafciarskie wykonywane komputerowo to działanie marketingowe korzystne dla zarówno przedsiębiorstwa, jak i jego odbiorców.

Nasza firma oferuje Państwu szeroki asortyment odzieży reklamowej. W ofercie posiadamy między innymi T-shirty, koszulki polo, koszule wizytowe, bluzy, polary, kurtki, czapki. Na całym naszym asortymencie możemy umieścić Twoje logo wykorzystując nadruk cyfrowy, sitodruk, flex lub też haft komputerowy. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parku maszynowemu, jesteśmy w stanie terminowo, a przy tym dokładnie zrealizować każde zlecenie.

Przy większych zamówieniach przewidujemy upusty cenowe. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych usług z zakresu haftu komputerowego, czy też technik poligraficznych, zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów z Polski, jak i z całej Unii Europejskiej.

Dokładamy wszelkich starań, by odzież, którą otrzymuje od nas Klient była zawsze najwyższej jakości. O tym, że tak jest upewniają nas ciągle powracający Klienci. Dziękujemy za zaufanie.

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress