Exon

Firma Exon specjalizuje się w hafcie komputerowym od ponad 12 lat.

Haftujemy na własnych wyrobach i dostarczonych przez klienta. Hafty są staranne i wytrzymałe. Na tej stronie przeczytasz czym jest haft, czym różni się od nadruków. Znajdziesz również informacje co ma wpływ na cenę haftu oraz jak przebiega proces produkcji. Zapoznając się z tym artykułem z pewnością poszerzysz swoją wiedzę na ten temat – a wiedza to najlepsza inwestycja człowieka.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy – metoda ozdabiania tkanin, filcu lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Haft komputerowy znany jest także jako haft maszynowy, haft reklamowy. Zdarza się, że osoby poszukujące np haftu na polarze wpisuję w okno wyszukiwania Google – wyszywanie na odzieży, naszywki na polarze, wyszywanie, logo na polarze, koszulka z logo itp. Tymczasem poprawna nazwa usługi to własnie „haft komputerowy”. Haft komputerowy(maszynowy) ma początek w 1828 roku. Dzisiejszy haft komputerowy wykonują wielogłowicowe szybko-haftujące maszyny sterowane komputerem. Potrafią bardzo precyzyjnie haftować z prędkością 1200 ściegów na minutę. Zalety dzisiejszych hafciarek pozwalają na uzyskanie wysokiej wydajności i dokładności małym nakładem pracy.

Proces produkcji haftu komputerowego – czyli jak powstaje logo na odzieży?

Przy tej okazji chcielibyśmy wspomnieć, że wykonanie haftu na odzieży lub innym materiale to złożony proces, na który składają się czynności takie jak:

  1. zaprojektowanie komputerowego wzoru hafciarskiego zrozumiałego dla maszyny haftującej,
  2. wykonanie prób aż do uzyskania zadowalającej jakości,
  3. oraz produkcję właściwą.

Wszystkie te czynności wymagają poświęcenia stosunkowo sporej ilości czasu, zatrzymania produkcji innych nakładów, oraz ogromnej wiedzy na temat technologii haftu, obsługi maszyn, oraz projektowania wzorów. Zdobycie takiego wykształcenia nie gwarantują żadne szkoły publiczne. Aby być dobrym hafciarzem niezbędne jest wieloletnie doświadczenie w tej branży. Cieszymy się, że możemy obsługiwać naszych Szanownych Klientów na najwyższym poziomie gwarantując nie tylko wysoką jakość usług i produktów, ale również kulturę obsługi. Na łamach naszej strony internetowej każdy może obejrzeć portfolio haftów komputerowych z podziałem na haft na odzieży oraz naszywki, czyli emblematy na odzież. Składając zamówienie zapraszamy do skorzystania z wygodnego formularza dostępnego poprzez kliknięcie ostatniej pozycji w menu u góry. Pozwoli to nam na szybszą obsługę Państwa zlecenia skracając czas pomiędzy ustaleniami, a rozpoczęciem realizacji zamówienia.

Oferujemy:

HAFT NA WYKROJACH

haft na wykrojach, logo na wykrojach, haft wygląda lepiej gdy jest wykonany przed wszyciem wykroju

Haftujemy kieszonki, patki, plisy, nogawki, rękawy, przody, tyły, wstawki, cholewki.

HAFT NA WYROBACH GOTOWYCH

haft na wyrobach gotowych takich jak polar z haftem, polar z logo. Wystarczy że przyniesiesz do nas swoją odzież a my ją oznakujemy Twoim logo na odzieży

Haftujemy na gotowych bluzkach, kurtkach, spodniach, spodenkach, spódnicach, sukienkach, dresach, swetrach, szlafrokach. Zobacz katalogi naszej odzieży reklamowej 

HAFT NA CZAPKACH BASEBALL

Hafty na czapkach basseball z daszkiem z przodu lub z boku.

Czapki z haftowanym logo to świetny gadżet reklamowy, który przykuwa uwagę. Oferujemy szeroki wybór różnych krojów i kolorów.  Zobacz katalog czapek. 

EMBLEMATY (NASZYWKI)

emblematy lub naszywki haftowane i wyszywane

Ponadto haftujemy naszywki-emblematy firmowe, reklamowe, wyszywki, tarcze, naszywki specjalistyczne dla straży, policji, wojska i innych służb mundurowych.

Zastosowanie haftu komputerowego

Szczególnie polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych, oraz do ozdabiania nimi odzieży roboczej. Nasi klienci najczęściej zamawiają atrakcyjny, wpadający w oko logotyp swojej firmy haftowany na koszulkach polo, czapkach, bluzach polarowych. Świetnym pomysłem jest wręczanie swoim klientom gadżetów reklamowych, np wygodna czapeczka z haftowanym logo firmy, lub elegancki ręcznik z logo.

Polary z haftem, czy polary z nadrukiem?

Częstym błędem w poszukiwaniu firmy wykonującej ‚polar z haftem’ jest wpisywanie w wyszukiwarkę fraz: polar z nadrukiem, nadruk na polarze itp. Nic bardziej mylnego – na polarze nie powinno wykonywać się nadruków, lecz haft komputerowy. Dlaczego?

Metody opierające się nadruku na polarze wykorzystujniu prasy termozgrzewalnej, która w wypadku poliestru z którego wykonany jest polar może spowodować stopienie go. Haft na polarze nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest też bezpieczny dla materiału, oraz wyjątkowo trwały w użytkowaniu.

Najczęstszym zastosowaniem haftu na odzieży jest haft na polarze. Polar z haftem to świetny produkt pełniący funkcję reklamową oraz . Logo na polarze wykonane haftem jest dobrze widoczne ze znacznych odległości i świetnie prezentuje markę. Użycie kontrastowych nici w stosunku do koloru polaru eksponuje logotyp na noszonej odzieży. W naszej ofercie posiadamy polary wielu producentów, w bogatej kolorystyce, dostępne w atrakcyjnej cenie. Pragniemy zaznaczyć, że polary, które macie możliwość zamówić w naszej firmie są bardzo dobrej jakości, nie mechacą się, nie tracą kolorów i są bardzo ciepłe(gramatura do 360). W naszym Studio Haftu Komputerowego przygotujemy dla Państwa projekt haftu do umieszczenia na polarze oraz wykonamy dla Państwa usługę znakowania odzieży powierzonej lub zamówionej u nas.

Od lat specjalizujemy się w haftowaniu logo na polarach naszych dostawców, które są nieporównywalnie lepszej jakości niż podobne cenowo odpowiedniki sklepowe bez znakowania!

Dlaczego Haft?

Haft komputerowy posiada wiele zalet. Pod wieloma względami jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi metodami znakowania i ozdabiania odzieży.

1

Trwałość aplikacji

Przewaga haftu nad innymi metodami znakowania odzieży polega na trwałości haftu; nic nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega wytarciu i wyblaknięciu w trakcie używania. Nici, którymi haftujemy, są wykonane z trwałego jedwabiu poliestrowego. Można je prać nawet w temp. 95 °C oraz prasować w najwyższej temperaturze. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.

2

Trwałość kolorów

Haft komputerowy nigdy nie traci swojego koloru w przeciwieństwie do innych metod znakowania odzieży. Niektóre nieprawidłowo wykonane nadruki tracą naniesioną farbę już po kilku, czy kilkunastu praniach. Dzieje się tak czasem pod wpływem światła czy innych czynników zewnętrznych – tracą swój koloryt – stają się wyblakłe, z czasem mało czytelne, a co za tym idzie i mało estetyczne. Kolor haftu na zawsze pozostaje taki sam – żywy i nasycony.

3

Swoboda i oryginalność

Kolejnym istotnym atutem, przemawiającym na korzyść haftu komputerowego jest to, że haft komputerowy pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania danego projektu. Techniką haftu komputerowego można wykonać własny projekt, skorzystać z naszej bazy gotowych haftów, ale też zlecić nam opracowanie takiego projektu. Zawsze w takich przypadkach przygotowujemy kilka jego wersji i będąc w stałym kontakcie z Państwem, uzgadniamy szczegóły i ostateczny jego wygląd.

Ile kosztuje haft komputerowy?

Wyceny haftu komputerowego dokonujemy na podstawie kilku kryteriów:

  • Skomplikowanie haftowane aplikacji – szczegółowość – proste kształty i mała ilość szczegółów zmniejszają cenę
  • Rozmiar haftu – im mniejszy tym tańszy
  • Nakład – im większy tym każda naszywka/haft tańszy
  • Czas realizacji – im bardziej elastyczny tym całe zlecenie jest tańsze

Trudno zdecydować?

Zapytaj o wycenę swojego haftu lub złóż zamówienie. To proste – wypełnij odpowiedni formularz:

Zamów wycenęZłóż zamówienie

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress