Tel. +48 25 6323113

Portfolio – haft komputerowy

Haft komputerowy – portfolio

Skorzystaj z naszej usługi wykonania emblematu nowoczesną metodą, a pracownicy zawsze będą mogli godnie reprezentować Twoją firmę w odzieży z estetycznie naszytym, małym logo. Haft komputerowy pozwala na trwałe wykonanie wybranego oznaczenia, na przykład na koszulce. Jak widać, jesteśmy w stanie wykonać napisy w wielu różnych czcionkach oraz emblematy w różnych kolorach. Idealnie odwzorujemy Twoje logo z najwyższą starannością – nasze wykonanie cechuje brak wystających nitek, niezwykła trwałość oraz odporność na wielokrotne pranie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio dostępnym poniżej. Kliknij w każde zdjęcie, aby je powiększyć. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie przyjrzeć się naszym haftom. Dostrzeżesz, jak dokładnie zostały wykonane. Każde logo i napis zostały perfekcyjnie odwzorowane, nawet na materiałach, z którymi z reguły trudno jest pracować – na przykład na skórze naturalnej. Wykonywaliśmy bowiem emblematy między innymi z logo ekskluzywnej marki samochodów na skórzanej tapicerce.

 

Oprócz tego, wykonane przez nas wzory goszczą również na klasycznych koszulkach polo, które noszą pracownicy różnych zakładów. Do kompletu możemy wykonać logo również na korespondujących bluzach. Świetnie radzimy sobie również z nanoszeniem wzorów na kołnierzyki koszul, które mogą być elementem stroju pracowników biurowych czy też przedstawicieli handlowych firmy. Na wyróżnienie z pewnością zasługują tutaj hafty wykonane na strojach teamu motocyklistów. Przeglądając nasze portfolio możesz też zauważyć, że pracujemy nie tylko na ubraniach, ale też na dodatkach – czapkach zimowych oraz czapkach z daszkiem.

 

Zobacz galerię nadruków na odzieży Zobacz galerię haftowanych Emblematów – Naszywek
ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress