Tel. +48 25 6323113

Nadruki portfolio

Nadruki na odzieży – portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas prac dla różnych klientów – profesjonalnie wykonujemy nadruki na koszulkach z logo firm i innych organizacji, takich jak drużyny sportowe. Dzięki zastosowaniu najlepszych metod, nasze prace nie blakną po wypraniu, nie odklejają się i nie pękają w nieestetyczny sposób. Poniżej przedstawiamy realizacje zamówień na kolorowe logo w różnych rozmiarach, umieszczone w dowolnych, wybranych miejscach na koszulkach. Umieszczamy na odzieży zarówno napisy, jak i bardziej złożone grafiki.

 

Nie tylko jesteśmy ekspertami w dziedzinie haftu komputerowego, ale też świetnie znamy się na nadrukach wykonywanych na odzieży. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, aby realizować tego typu projekty. Perfekcyjnie odwzorujemy każde logo zarówno poprzez haft komputerowy, jak i nadruk wykonywany trzema metodami: cyfrową, flex oraz sitodrukiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, ponieważ dzięki temu można dokładnie przyjrzeć się temu, jak wykonana jest każda z prac. Po kliknięciu w każde zdjęcie zostaje ono powiększone, dzięki czemu widać każdy detal. Precyzyjnie wykrojone elementy, dokładnie naniesione na materiał mogą zrobić niemałe wrażenie. Ponadto, warto zwrócić uwagę na nasycenie kolorów – jest naprawdę na wysokim poziomie.

 

Realizowaliśmy zamówienia na koszulki dla pracowników firm (na przykład warsztatów samochodowych, restauracji, serwisów klimatyzacji), bluzy oraz czapki z daszkiem dla drużyn piłkarskich, a także koszulki dla fundacji. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów!

 

Zobacz galerię haftu na odzieży Zobacz galerię haftowanych Emblematów – Naszywek
ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress