Exon

Portfolio

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma Exon przygotowała kompleksową ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb oraz oczekiwań współczesnych Klientów. Umożliwiło to nie tylko zdobyte po drodze doświadczenie, ale i duże pokłady kreatywności oraz cierpliwości. Dzięki temu możemy pochwalić się udanymi realizacjami naszych usług.

Proponujemy wysokiej jakości odzież reklamową, na której możemy wykonać dowolny nadruk, bądź zastosować haft komputerowy. Oferujemy między innymi koszule z długim lub krótkim rękawem, czapki, bluzy, kamizelki i wiele więcej! To Państwo decydują zarówno o kolorze materiału, jak i mającej się na nim znaleźć grafiki, czy też napisu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wykonując unikalne ubrania, które staną się doskonałą reklamą Państwa firmy.

Aby nasi Klienci mogli poznać nasze możliwości, przygotowaliśmy portfolio zawierające wszystkie dotychczasowe realizacje. Wystarczy wybrać właściwą kategorię i zobaczyć co tak naprawdę potrafimy dla Państwa wykonać.

Haft komputerowy                                                  Nadruki


ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress