Exon

O nas

Firmę „EXON” tworzą ludzie o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w branży odzieżowej. Naszą specjalnością jest haft komputerowy który świetnie nadaje się do zdobienia i znakowania odzieży reklamowej ( oraz roboczej). Całą swoją wiedzę wkładamy w to co robimy tak aby każdy klient był zadowolony. Haft komputerowy jest dla nas nie tylko pracą ale również pasją dzięki czemu podchodzimy do każdego zlecenia ze szczególną troską o każdy szczegół i detal. Zadowolenie klienta jest dla nas dużą motywacją do dalszego działania i najlepszą zapłatą za naszą pracę. Mamy nadzieję że dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Budujemy naszą pozycję eksperta w branży, dlatego możesz nas “spotkać” nie tylko tutaj, na stronie Exon Studio, ale też na wielu innych stronach internetowych reprezentujących naszą działalność. Na każdej z nich tematyka treści oscyluje wokół haftu komputerowego i jest z nim powiązana w jakiś sposób. Dlatego jeśli chcesz: skorzystać z naszych usług haftowania, poszerzać własną ofertę we współpracy z nami lub skorzystać z wiedzy, którą chętnie się dzielimy, to zapraszamy do odwiedzania wyróżnionych poniżej stron internetowych!

Co kryje za sobą nasza marka?

Dzięki temu, że Exon to cały sztab ściśle współpracujących ze sobą ludzi, którzy są dla siebie jak rodzina, nasza działalność może być tak wszechstronna. Obejmuje:

  • sprzedaż hafciarek komputerowych, które są profesjonalnymi maszynami japońskiego pochodzenia, co gwarantuje ich najwyższą jakość,
  • produkcję naszywek na zamówienie, które są noszone przez różne służby mundurowe i nie tylko,
  • sprzedaż autorskiego oprogramowania komputerowego do projektowania odzieży i naszywek,
  • wiedzę na temat haftu komputerowego, która jest udostępniana na naszym portalu dedykowanym tej tematyce,
  • personalizowane kocyki dla dzieci z haftowanymi napisami.

 

  NASZE MARKI  
hafciarkiinfohaftkocykinaszywkomaniar24wilcom

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress