Tel. +48 25 6323113

Metoda nadruku FLEX

Metoda nadruku FLEX

Starając się odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów, oferujemy kilka rodzajów nadruków, na przykład FLEX. Dobieramy technikę po zapoznaniu się z oczekiwaniami dotyczącymi efektu oraz zamierzonym przeznaczeniem ubrań. W zależności od tego, czy będzie to odzież robocza noszona bardzo często, czy gadżety reklamowe, takie jak smycze, wybierzemy odpowiedni rodzaj nadruku. Należy również dostosować go do rodzaju tkaniny, na którą zostanie naniesiony. Dokładnie zapoznajemy się z materiałami, na których będziemy pracować. Zależy nam na tym, by gotowy nadruk wyglądał doskonale przez długi czas i nie odrywał się ani nie zniekształcał w miarę użytkowania.

Czym jest FLEX?

To jedna ze stosowanych przez nas technik, która innymi słowy oznacza zastosowanie folii. Polega ona na tym, że wycina się wybrany wzór w folii za pomocą plotera, czyli specjalnego urządzenia do nanoszenia oraz wycinania prostych wzorów. Następnie są one umieszczane na odzieży oraz utrwalane poprzez zgrzewanie z użyciem prasy. Najczęściej wybierane projekty do zrealizowania metodą FLEX to napisy oraz numery. Jeśli projekt jest wykonany w kilku kolorach, wycinamy osobno każdą warstwę wzoru w danym kolorze. To zapewnia perfekcyjne odwzorowanie projektu.

Zalety stosowania techniki FLEX

Zdecydowaliśmy się na umieszczenie tej metody pracy w naszej ofercie, ponieważ niesie ona za sobą szereg zalet. Przede wszystkim, możemy zastosować ją już przy pojedynczych sztukach odzieży i nawet na najtrudniejszych materiałach, takich jak poliester, nylon czy różne mieszanki. Możemy więc z powodzeniem wykonać nadruk nie tylko na koszulkach, ale również na akcesoriach takich jak parasole czy rękawiczki.

Powstały nadruk jest mocno kryjący oraz idealnie gładki, więc doskonale pokryje materiał bez ryzyka przebijania jego koloru czy faktury. Co więcej, jest bardzo trwały – nie odbarwia się ani nie zmywa, ponieważ nie zawiera tuszu.

Możliwe jest wykonanie nadruku FLEX w wielu kolorach, a także w niestandardowych wersjach – na przykład w fluorescencyjnej i odblaskowej. Dzięki temu realizowany projekt będzie naprawdę wyjątkowy!

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress