Tel. +48 25 6323113

Nadruk cyfrowy

Nadruk cyfrowy

Ponieważ zależy nam na spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, w naszej ofercie umieściliśmy jedną z najnowocześniejszych metod nanoszenia grafik na ubrania. Jest to nadruk cyfrowy, którego działanie przypomina pracę tradycyjnej drukarki atramentowej. Praca na tej metodzie znakowania opiera się na głowicach, które nanoszą kolorowe farby bezpośrednio na materiał. Uzyskiwany jest wyrazisty efekt przypominający fotografię.

Zalety nadruku cyfrowego

Świetnie sprawdza się przy nanoszeniu projektów w formie zdjęć – wzór może być w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu jakość jest fotograficzna i możemy zapełnić nawet duże obszary materiału. Wykonujemy nadruki w pełnym kolorze z gwarancją, że barwy będą bardzo intensywne i głębokie, więc stworzą spektakularny efekt na odzieży. Doskonale widać szczegóły naniesionej grafiki na każdym materiale – można zastosować tę technikę zarówno na bawełnie, jak i poliestrze oraz mieszance tych włókien. Ponadto, wzory wyróżniają się bardzo dobrą jakością, więc nie spierają się z ubrań.

Opłacalność

Mimo, że za pomocą nadruku cyfrowego możemy otrzymać niezwykle dokładnie oddany (nawet w najdrobniejszych szczegółach) oraz intensywny wzór, jest to opłacalna technika już od jednej sztuki odzieży. Wynika to z faktu, że nie występują żadne dodatkowe koszty związaniem z przygotowaniem matrycy, kliszy, sita czy opracowaniem specjalnego programu.

Porównanie z sitodrukiem

Sitodruk jest nieco starszą metodą, która bardziej sprawdza się w nanoszeniu logo firmy czy napisów niż całych fotografii. Nadruki wykonane sitodrukiem są jeszcze bardziej trwałe, jednakże możemy w nich umieścić dwanaście kolorów, czyli mniej niż w przypadku nadruku cyfrowego. Warto również zaznaczyć, że wykorzystanie tej techniki jest opłacalne od większej ilości sztuk odzieży, na przykład powyżej dwudziestu sztuk. Koniecznie jest tutaj wcześniejsze przygotowanie specjalnego projektu czy naświetlenie sita, co generuje dodatkowe koszty, więc nie opłaca się przy znakowaniu jednej koszulki.

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress