Tel. +48 25 6323113

Odzież Adler

Odzież Adler

Oprócz wykonywania nadruków oraz haftów techniką komputerową, dostarczamy również odzież doskonałej jakości. Idealnie sprawdza się jako ubiór dla pracowników, szczególnie w połączeniu z perfekcyjnie wykonanym logo. Proponujemy całą gamę kolorów oraz wiele klasycznych fasonów – dostępne są zarówno koszulki, bluzy i koszule, jak i spodnie, obuwie robocze oraz czapki. Wybierając artykuły z naszej oferty stworzysz kompletny strój dla siebie oraz dla tych, których zatrudniasz. Postaw na wysoki komfort i estetykę!

Nie musisz już spędzać dodatkowego czasu na poszukiwanie idealnej odzieży, na której mamy wykonać nadruki – czy to metodą sitodruku, czy to poprzez haft komputerowy. Dążymy do tego, by nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług, więc oferujemy kompleksowe rozwiązanie dostarczając odzież, która sprawdzi się dla każdego pracownika firmy, niezależnie od jej branży. To jednak nie wszystko, bowiem proponowane koszulki, bluzy, jak również czapki sprawdzają się też członkom drużyn sportowych.

Oferujemy odzież marki Adler, wykonaną z różnych surowców, natomiast większość z nich stanowi bawełna. To elementy garderoby o nieskomplikowanych krojach, dzięki czemu cechują się dużą uniwersalnością. Sprawdzą się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez względu na typ sylwetki. Występują w szerokiej gamie rozmiarów. Tekstylia zastosowane do uszycia tych ubrań są przyjazne skórze i zapewniają optymalny poziom komfortu, dzięki czemu są odpowiednie do noszenia na co dzień. Nie wahaj się zatem i skorzystaj z naszej oferty!

ExonGrabianów

ul. Wrzosowa 47,

08-110 Siedlce

woj. mazowieckie

tel. 535 501 571

biuro@exonstudio.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress